Jak pomóc

Każdy kot to wielka indywidualność. Źle się czuje w wielkich skupiskach, gdzie siłą rzeczy nie może być mowy o szczególnym traktowaniu. Wiele z nich wycofuje się, unikają jedzenia, kontaktu z człowiekiem oraz innymi kotami. Popadają w dziwny stan zawieszenia, z którego najczęściej – o ile pomoc nie nadejdzie we właściwym momencie – droga prowadzi tylko w jedną stronę…
Dodatkowo stres obniża ich odporność i chorują.
Jak można im pomóc?
Największym dobrem dla takiego kota jest Dom Stały lub w przypadku jego braku – Tymczasowy. W domowych warunkach koty najczęściej momentalnie wracają do formy.
Obowiązkiem Domu Tymczasowego jest dbanie o stan zdrowia kota, diagnozowanie i leczenie. Jeśli wszystkie te warunki zostaną spełnione – można szukać takiemu kotu domu stałego, w którym może zostać już na zawsze. Domów tymczasowych jest bardzo mało – jak nam pomóc? Zostań Domem Tymczasowym!

Przed wydaniem kota do domu stałego należy przeprowadzić wizytę przedadopcyjną. Jak nam pomóc – przeprowadź wizytę przedadopcyjną!

Kot w Domu Tymczasowym potrzebuje funduszy na swoje utrzymanie i leczenie. Jak nam pomóc – adoptuj kota wirtualnie! Miesięczny koszt utrzymania kota to kilkadziesiąt złotych. Do kosztów utrzymania kotów chorych trzeba doliczyć koszty leków, wizyt lekarskich, zabiegów, kontroli, a nasi podopieczni poszukujący wirtualnych adoptujących to najczęściej rekonwalescenci i koty specjalnej troski.

Potrzebujemy mnóstwa rzeczy: kocy, prześcieradeł, ręczników, poduszek, legowisk, zabawek… Jak nam pomóc – podaruj nam to, co Tobie niepotrzebne, a nam może się bardzo przydać.

Domy Tymczasowe potrzebują finansów na swoją działalność. Jak nam pomóc?

Podaruj nam 1% swojego podatku! Dla nas to bardzo wiele.
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt-Viva!
Numer KRS: 0000135274
CEL SZCZEGÓŁOWY: Grupa Pomocy Kotom MRAU

1

Jeśli zechcesz i możesz – wesprzyj nas finansowo:
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt-Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok.39 03-772 Warszawa
Konto: 41 1600 1462 1030 9079 0000 0017
W TYTULE: darowizna – dla Grupy Pomocy Kotom MRAU

Każda pomoc jest dla nas wyrazem aprobaty dla naszych działań. Pomóż nam jakkolwiek – za każdą pomoc będziemy bardzo wdzięczni!