Szukamy dla Pamki domu stałego

Drodzy, przed nami małe wyzwanie i prosimy Was o pomoc
Szukamy dla Pamki domu stałego
Wiecie, że Pamka swoje przeżyła, dlatego dom musi być ostateczny i na zawsze. Prosimy lajkujcie udostępniajcie, miejcie oczy i uszy otwarte.
Szukamy domu niewychodzącego w Warszawie i okolicach, bez innych zwierząt, a zwłaszcza kotów! i bez małych dzieci.
Kilka słów o Pamce:
Pokłady miłości w puchatym ciałku Pamki są nieskończone. Kotka nie opuszcza opiekunów nawet na krok, uwielbia spać przytulona do człowieka, siedzieć na kolanach i być zawsze w pobliżu – dla Pamki byłoby najlepiej, jakby w ogóle nikt nigdzie nigdy nie wychodził. Wszelkie zmiany Pamka przypłaca stresem, z tego powodu szukamy dla niej domu, który tak samo jak kotka czerpie przyjemność z codziennej rutyny i nie planuje większych zmian (jak np. przeprowadzki).
Pamka przez przebyty koci katar straciła wzrok w jednym oczku, mimo to nadal jest w pełni sprawną, radosną i skłonną do zabawy kotką. W zamian za opiekę odwdzięczy się bezgranicznym przywiązaniem i zaufaniem (funkcje w pełni przenośne i zależne od tego, kto karmi i tuli ), chcemy, aby trafiła do domu, który pokocha ją równie mocno. (Dla odmiany, w obecności innych kotów Pamka staje się typową zazdrośnicą, z tego względu powinna pozostać rozpieszczaną jedynaczką ).
Obecnie stan zdrowotny Pamki jest ustabilizowany. Kotka przyjmuje tylko suplementy wspomagające nastrój oraz perystaltykę jelit. Nowy dom powinien być jednak czujny, na wypadek gdyby dolegliwości wróciły. W takiej sytuacji nowy dom może liczyć na pomoc ze strony Grupy Mrau.
Pamka ma około 9 lat, jest wykastrowana, zaczipowana i odrobaczona, szuka domu niewychodzącego w Warszawie.
W sprawie jej adopcji prosimy o kontakt: Grupa Pomocy Kotom Mrau lub 786 818 484, 513 898 530.
182510964_3932511190164206_496680270136658488_n