Pamka pilnie potrzebuje DT lub DS!!!

‼️ Kochani, pilnie szukamy domu dla słodkiej Pamki ‼️ (preferowany dom stały, ale może być także tymczasowy)

Z powodu wyjazdu opiekunki Pamka pilnie szuka kochającego i troskliwego domu. Będziemy wdzięczne za udostępnienia i pomoc w poszukiwaniach. ❤️
Pokłady miłości w puchatym ciałku Pamki są nieskończone. Kotka nie opuszcza opiekunów nawet na krok, uwielbia spać przytulona do człowieka, siedzieć na kolanach i być zawsze w pobliżu – dla Pamki byłoby najlepiej, jakby w ogóle nikt nigdzie nigdy nie wychodził. Wszelkie zmiany Pamka przypłaca stresem, z tego powodu szukamy dla niej domu, który tak samo jak kotka czerpie przyjemność z codziennej rutyny i nie planuje większych zmian (jak np. przeprowadzki).
Pamka przez przebyty koci katar straciła wzrok w jednym oczku, mimo to nadal jest w pełni sprawną, radosną i skłonną do zabawy kotką. W zamian za opiekę odwdzięczy się bezgranicznym przywiązaniem i zaufaniem (funkcje w pełni przenośne i zależne od tego, kto karmi i tuli ), chcemy, aby trafiła do domu, który pokocha ją równie mocno. (Dla odmiany, w obecności innych kotów Pamka staje się typową zazdrośnicą, z tego względu powinna pozostać rozpieszczaną jedynaczką ).
Obecnie Pamka jest zdrowa, ale ze względu na jej dawne dolegliwości otrzymuje suplementy wspomagające perystaltykę, nowy dom powinien być czujny, na wypadek gdyby problemy wróciły.
Pamka ma około 8 lat, jest wykastrowana, zaczipowana i odrobaczona, szuka domu niewychodzącego w Warszawie.
W sprawie adopcji koteczki prosimy o kontakt: Grupa Pomocy Kotom Mrau lub 786 818 484

 

121167562_3576209955777417_1535857960991469195_n