Dzień Kota

Dzień Kota to idealna okazja do drobnych podsumowań. 🙂

Koty widoczne na zdjęciu to nie są wszyscy podopieczni naszej fundacji, którzy dołączyli do GPK Mrau w ciągu ostatniego roku. Wiele z nich znalazło już domy stałe, niektóre nadal czekają w domach tymczasowych. Jest również kilka czarno-białych zdjęć. 🙁 To kotki, którym nie udało się pomóc, ale dzięki domom tymczasowym, miały szansę zostać pokochane choć przez chwilę.

Mnóstwo kocich istnień udało się uratować, nie byłoby tego dzięki wszystkim wspaniałym osobom, które z wielkim zaangażowaniem, miłością i odwagą zawsze walczą o dobro dla tych wspaniałych istot. Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY wszystkim domom tymczasowym, które zdecydowały się na opiekę nad przypadkami bardzo trudnymi, często beznadziejnymi. To dzięki Wam tyle kotów może cieszyć się dzisiaj zdrowiem i życiem.

Dziękujemy również wszystkim darczyńcom, bez których nie dalibyśmy rady opłacić operacji, wizyt weterynaryjnych i leków.

Podziękowania należą się także każdemu, kto aktywnie pomaga nam w inny sposób, choćby udostępnieniami postów, dobrym słowem, czy darami dla naszych podopiecznych.

Wszystkim z całego serca dziękujemy! <3

W Dniu Kota przesyłamy ucałowania dla wszystkich kotów – małych i dużych. Aby zawsze mogły się cieszyć zdrowiem i pełną miseczką 😉 u boku kochających ludzi.

gpk dzien kota